Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Speciální služby

SPECIÁLNÍ NABÍDKA A SLUŽBY PRO KLIENTY

V tomto roce jsme pro klienty Axet services s.r.o. připravili následující služby:

DOVOLENÁ NA MÍRU
Naše společnost se specializuje pouze na ITÁLII včetně všech OSTROVŮ a jsme schopni Vám vypracovat zájezd na míru přesně dle Vašich požadavků..
VĚRNOSTNÍ SLEVA 3 %
Klienti, kteří si v předchozích letech objednali dovolenou ve střediscích nabízených společností Axet services s.r.o. obdrží vždy ze všech dalších objednávek slevu ve výši 3 %. Sleva je nepřenosná.
ASISTENCE KLIENTŮ Axet services s.r.o.
Během svého pobytu můžete využít speciální služby ASISTENCE KLIENTŮ, kde vám kvalifikovaný personál zodpoví každý váš dotaz v českém, anglickém anebo italském jazyce. Podrobné informace o asistenční službě a jejím rozsahu budou upřesněny na dokumentech zaslaných společně s cestovním voucherem.
PŘENOCOVÁNÍ BĚHEM CESTY
Při vaší cestě na jih vám můžeme také zajistit nocleh v severní a střední části Itálie. Smluvní hotely se nacházejí v Římě, Veroně a v Magione (okr. Perugia).
PŮJČOVNY AUT AUTOEUROPA
Pronájem auta si můžete sjednat na www.autoeuropa.com. Převzetí a vrácení auta je možné na letištích v Lamezia Terme, Reggio Calabria, Catanii, Palermu, Olbia, Cagliari, Napoli a Bari.
TRANSFERY Z LETIŠTĚ
Odvoz z/na letiště je nutné objednat společně s ubytováním. Tuto službu zajišťujeme na letištích v Lamezia Terme, Reggio Calabria, Catanii, Palermu, Bari, Olbia a Cagliari.
DELEGÁT
V označených střediscích jsou v průběhu pobytu klientů zajištěny informační schůzky s česky mluvícím asistentem.
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO KALÁBRIE, KAMPÁNIE A GARGANO
Do vybraných středisek je zajištěna doprava luxusními autokary. Podrobné informace najdete v ceníku.
LETECKÁ DOPRAVA
Informace o letecké dopravě najdete v ceníku.