Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Doprava

Doprava

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO KALÁBRIE, KAMPÁNIE A NA GARGANO

Do vybraných středisek je zajištěna doprava luxusními autokary.
Základní cena zpáteční jízdenky z ČESKÉ REPUBLIKY do KALÁBRIE činí 3390 Kč (Praia a Mare, San Nicola, Scalea) 3990 Kč (Tropea, Zambrone, Capo Vaticano)
Podrobné informace o cenách a odjezdových místech obdržíte u našich partnerů:
CK KO-TOUR
telefon/fax: +420/461 534 095, 461 723 740; www.kotour.cz; e-mail: policka@kotour.cz

LETECKY DO KALÁBRIE

Letos máte možnost opět využít přímé letecké z Prahy do Lamezia Terme. Výhodné letenky do Kalábrie najdete na webových stránkách www.smartwings.com. Dále můžete pro cestu do KALÁBRIE zvolit linkové lety ALITALIA na letiště v Lamezia Terme, Reggio Calabria nebo v Neapoli.

LETECKY NA SICÍLII

I letos se nabízí přímé letecké spojení z Prahy na Sicílii na letiště Catania. Ceny letenek do Catanie od 1000 Kč - dle momentální nabídky. Nabídku letenek s možností přímé objednávky najdete na www.smartwings.com. SICÍLIE má letiště v Catanii a Palermu. Další výhodné letenky na Sicílii, Sardinii a do Kalábrie najdete na webových stránkách www.volagratis.com anebo www.skyscanner.com

LETECKY DO KAMPÁNIE

Další oblíbenou linkou jsou pravidelné lety do Neapole. Ceny od 1000 Kč - dle momentální nabídky. Nabídku letenek s možností přímé objednávky najdete na www.smartwings.com a www.wizzair.com.

LETECKY NA SARDINII

Přímé lety z Prahy na letiště Olbia a Cagliari za nízké ceny najdete www.smartwings.com. Další výhodné letenky na Sardinii najdete na webových stránkách www.volagratis.com anebo www.skyscanner.com. Letiště na Sardinii (Sardegna) se nachází v Olbia, Cagliari a Alghero.

LETECKY DO APULIE

APULIE má letiště v Bari a Brindisi. Přímé lety Praha-Bari a letenky za nízké ceny najdete na www.wizzair.com.
Letenky si můžete zakoupit také např. u Alitalia na www.alitalia.cz nebo na www.letenky.cz a www.volagratis.com.

Autem do jižní Itálie

Pro Vaši představu uvádíme základní vzdálenosti námi nabízených lokalit a připomínáme možnost zajištění přenocování při cestě na jih Itálie.
Vzdálenost z České republiky do severní Kalábrie je přibližně 1600 km, na poloostrov Gargano přibližně 1400 km a do jižní části Apulie 1600 km.
Vzdálenost z České republiky na okraj Sicílie je necelých 1800 km. Z velkého přístavu Villa S. Giovanni a Reggio Calabria vede do Messiny pravidelná lodní doprava, která přepravuje i vlaky.
Vzdálenost z České republiky do Kampánie, pod Neapol je přibližně 1400 km. Vzdálenost z České Republiky do Pescary v Abruzzu je přibližně 1200 km.
Na Sardinii se dopravíte trajekty z Janova, Livorna a Civitavecchia. Cesta trajektem trvá přibližně 10 hodin. Informace o trajektech získáte v CK Weco Travel Praha na tel. čísle 234 094 154, 257 313 793 nebo na www.traghetti.com a www.moby.it.

PŘENOCOVÁNÍ BĚHEM CESTY

Při vaší cestě na jih vám můžeme také zajistit nocleh v severní a střední části Itálie. Smluvní hotely se nacházejí ve Veroně, Magione (okr. Perugia), Verona  a v Římě.

Vlakem do jižní Itálie

Na našich stránkách najdete u každého střediska název nejbližší vlakové stanice, popř. možnost odvozu z nádraží až do komplexu. Informace o vlakových spojeních najdete na www.cd.cz/spojeni/ nebo www.trenitalia.it.