Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Letenky

Letenky

NEJPRODÁVANĚJŠÍ - SICÍLIE LETECKY !!

Společnost Smart Wings bude opět úspěšně provozovat přímé letecké spojení z Prahy na Sicílii na letiště Catania. Ceny letenek do Catanie cca od 1000 Kč - dle momentální nabídky. Nabídku letenek s možností přímé objednávky najdete na www.smartwings.com. SICÍLIE má letiště v Catanii a Palermu.
Z letiště Catania Vám můžeme zajistit odvoz přímo do hotelu, delegátské služby a pestrou nabídku hotelů s česky hovořícím průvodcem.

OPĚT LETECKY DO KALÁBRIE !!

V letní sezoně bude opět možné využít přímé letecké spojení z Prahy do Kalábrie - do Lamezia Terme. Ceny letenek do La Mezia Terme jsou cca od 1000 Kč - dle momentální nabídky. Nabídku letenek s možností přímé objednávky najdete na www.smartwings.com.
Kalábrie (Calabria) má letiště v Lamezia Terme a Reggio Calabria.
Na letišti v Lamezia Terme Vám můžeme zajistit
odvoz přímo do hotelu a ve vybraných střediscích delegátské služby a pestrou nabídku hotelů s česky hovořícím průvodcem.
Dále můžete pro cestu do KALÁBRIE zvolit linkové lety ALITALIA na letiště v Lamezia Terme, Reggio Calabria nebo v Neapoli (s přestupem v Římě nebo Miláně). Ceny od 5 000 Kč. Je možné také využít nových letů společnosti Smartwings do Neapole a odtud je pak možné pokračovat 200-300 km do Kalábrie, který jezdí přibližně každou hodinu z hlavního nádraží v Neapoli. www.trenitalia.it. Na vyžádání můžeme zajistit také transfer.

LETECKY DO KAMPÁNIE

Další oblíbenou linkou jsou pravidelné lety do Neapole. Ceny cca od 1000 Kč - dle momentální nabídky. Nabídku letenek s možností přímé objednávky najdete na www.smartwings.com.
Z letiště v Neapoli Vám můžeme zajistit odvoz přímo do hotelu.

LETECKY NA SARDINII

V letní sezoně bude opět možné využít přímé letecké spojení z Prahy na Sardinii na letiště v Olbia nebo v Cagliari.  Na letišti v Olbia a Cagliari Vám můžeme zajistit odvoz přímo do hotelu.

LETECKY DO APULIE

APULIE má letiště v Bari a Brindisi. Přímé lety Praha-Bari a letenky za nízké ceny najdete na www.wizzair.com.
Letenky si můžete zakoupit také např. u Alitalia na
www.alitalia.cz nebo na www.letenky.cz.