Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

PORTOROSA

Přístav Portorosa – Růžový přístav – je jméno velké prázdninové vesničky, rozkládající se mezi Tindari a Capo Milazzo v okrese Messina. Toto moderní, sympatické přímořské letovisko s uměle vyrobenými kanály je jedním z největších turistických přístavů na Sicílii. Portorosa má výhodnou polohu, protože leží přímo u dlouhé písčité pláže naproti Liparským ostrovům, kam z nedalekého přístavu Milazzo pravidelně odplouvají lodě. Nejbližší zajímavá místa, kam se dají pořádat výlety, jsou kostel a vykopávky v Tindari a Nebrodi.
Žel. stanice: Falcone. Letiště: Catania (120 km).

V této lokalitě nabízíme tato ubytovací zařízení:

  BLU PORTOROSA *****
Komfortní hotel se službami All inclusive se nachází na severním pobřeží Sicílie v romantickém a moderně postaveném jachtařském a vilkovém komplexu Portorosa, přibližně 300 m od písčité pláže, odkud je krásný pohled na Liparské ostrovy.
Hotelové pokoje jsou dvou- až čtyřlůžkové, mají balkon, TV sat, tel...

Ceny již od
6.66
osoba/den.
  RESIDENCE PORTOROSA
Oblíbený turistický komplex složený z malebných řadových vilek se zahrádkami a terasami ke slunění. Nachází se v romantickém a moderně postaveném jachtařském komplexu Portorosa (Růžový přístav) s unikátním výhledem na Liparské ostrovy, které jsou odtud téměř na dosah ruky. Celý komplex je obklopen hustými exo...

úvod | SICÍLIE