Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > VILLAGGIO CAMPING PORTA DEL SOLE

VILLAGGIO CAMPING PORTA DEL SOLE


Prázdninové středisko zcela ponořené do stínu oleandrů, vysokých eukalyptů, pinií a bohaté středomořské zeleně. Skládá se z řadových apartmánů, bungalovů a z kempinku. Celý nevelký komplex leží přímo u Tyrhénského moře a 500 m od pobřežního městečka San Ferdinando. Porta del Sole (Brána slunce) působí klidným dojmem a od privátní pláže s jemným světlým pískem je oddělena jen borovým hájem. Z pláže je výhled až na Liparské ostrovy a okouzlující Sicílii, která je odtud vzdálená pouhých 70 km a jejíž návštěvu každému vřele doporučujeme.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, Wi-Fi zdarma, tenisový kurt a hřiště na minifotbal (za poplatek), plážový volejbal (zdarma), barbecue, dětský koutek, stolní tenis, privátní pláž se slunečníky a lehátky a parkoviště. V červenci a srpnu se hosté mohou zúčastnit zábavního programu.
APARTMÁNY PRO 2-6 OSOB (bilo) jsou prostorné a prakticky zařízené. Každý má verandu se zahradním nábytkem a koupelnu se sprchou a WC. Skládají se z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a z ložnice s manželským lůžkem. Možnost 1-2 přistýlek a klimatizace (příplatek viz tabulka).
BUNGALOVY PRO 2-4 OSOBY (bilo), jedná se o malé vilky s verandou se zahradním nábytkem. Mají koupelnu se sprchou a WC, vstupní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími pohovkami pro 2 osoby a ložnici s manželským lůžkem. Na vyžádání možnost klimatizace (příplatek viz tabulka).
APARTMÁNY PRO 2-5 OSOB (trilo) nově postavené, umístěné v 1. patře nebo přízemí. Každý má verandu se zahradním nábytkem a koupelnu se sprchou a WC. Skládají se ze 2 dvoulůžkových pokojů a kuchyňky. Možnost přistýlky a klimatizace (příplatek viz tabulka).

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme na vyžádání
Cena apartmánu za 1 týden (€)
PROVÉST OBJEDNÁVKU