Itálie, dovolená v Itálii, Jižní Itálie

Jižní Itálie > Nabídka > > > RESIDENCE CLUB PORTO CORALLO

RESIDENCE CLUB PORTO CORALLO


Ideální místo pro ty, kteří si přejí strávit příjemnou dovolenou společně s přáteli nebo rodinou v klidném prostředí, v krásné zátoce s písčitou pláží, obklopenou skalnatými útesy. Vilky jsou obklopeny bohatou středomořskou vegetací a leží 6 m od Villaputzu a 70 m severně od Cagliari. Vzdálenost apartmánů od zátoky s útesy je přibližně 50-100 , od písčité pláže 300-500 m, u vilek až 700 m.
ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: Bazén se slunečníky a lehátky (za poplatek), obchodní centrum s barem, restaurací, pizzerií, různými obchody, beauty salony, sauna, fitness, animační program, tenisový kurt, minifotbalové hřiště, plážové volejbalové hřiště, výlety a jiná vyžití včetně provozování řady vodních sportů a potápění.
APARTMÁNY se nacházejí ve vilkách či řadových domcích v přízemí s verandou nebo zahrádkou či v 1. patře s balkonem převážně s výhledem na moře. Mají kuchyňský kout, vlastní příslušenství a zahradní nábytek, možnost televize a klimatizace za příplatek € 70/týden.
Apartmán pro 2 osoby (mono): Obývací pokoj s manželským lůžkem.
Apartmán pro 2-4 osoby (bilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice s manželským lůžkem. Možnost ubytování ve vilách s televizí se satelitním vysíláním a pračkou (příplatek € 230/týden, úhrada na místě).
Apartmán pro 4-6 osob (trilo): Obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky nebo palandou. Možnost ubytování ve vilách s televizí se satelitním vysíláním a pračkou (příplatek € 230/týden, úhrada na místě).
Vilka pro 6-8 osob (quadri): Je dvoupodlažní s verandou nebo zahrádkou se zahradním nábytkem. Má obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, pokoj se 2 lůžky nebo palandou, v 1. patře je ložnice s manželským lůžkem a pokoj se 2 lůžky nebo palandou.

SPECIÁLNÍ
SLUŽBY
Půjčovny aut Transfery z letiště Charterové lety do této lokality  
více o speciálních službách 

Údaje ve sloupcích:
Cena apartmánu za 1 týden (€)
Aktuální ceny Vám sdělíme telefonicky
Cena apartmánu za 1 týden (€)

Cena apartmánu zahrnuje: spotřebu el. proudu, plynu, vody a závěrečný úklid apartmánu. Ložní prádlo a ručníky: vlastní nebo za  příplatek € 20 osoba/výměna (úhrada na místě). Postýlka: € 50/týden (nutno objednat předem, úhrada na místě). Pobyt: sobota/sobota, na vyžádání libovolný. Kauce: € 150, vratná. Malá zvířata: povolena, příplatek € 50 (nutno nahlásit předem). Pláž: cca 50-100 m zátoka s útesy, cca 300 m volně přístupná i soukromá písčitá pláž. Plážový servis: za poplatek. Parkoviště: zdarma. Přístav, žel. stanice: Cagliari (80 km), odvoz za poplatek.

PROVÉST OBJEDNÁVKU